Hoe koop je nog een huis op deze bizarre woningmarkt? (Podcast!)

Las jij het ook laatst? Jonge mensen komen ongeveer een ton tekort wanneer ze een huis willen kopen. Wow! In deze podcast zoeken we naar de oorzaken en vragen we: is er een oplossing?

Een overspannen huizenmarkt (duur en weinig huizen) + strengere hypotheekregels = een probleem.

In deze podcast ga ik in gesprek met Rabobank-onderzoeker en econoom Nic Vrieselaar. We hebben het over hoe het toch komt dat die arbeidsmarkt zo op zijn kop staat? Maar zoeken we ook naar oplossingen. Hoe ga je hiermee om als je een huis wilt kopen? Heb je al een koophuis (hoera) dan is dit ook het luisteren waard. Want ook jij hebt als huizenbezitter met deze woningmarkt te maken.


Gelukkig is het niet alleen maar kommer en kwel. In deze podcast hoor je ook volger Renée, die helemaal solo een eigen huis kocht. Zonder hulp van papa of mama. Het kan dus wel! Luister je mee?

Je kunt deze podcast op deze pagina luisteren.
Deze en mijn andere afleveringen zijn ook te vinden op Spotify en TuneIn.
Je kunt ze ook automatisch downloaden via je favoriete podcast-app met deze link:
https://porterenee.nl/podcast/feed

Veel luisterplezier!

In dit artikel kunnen affiliate-links staan.

Deel dit bericht:

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Pinterest
Email
Twitter

Volg ons ook op Instagram voor meer inspiratie, tips en tricks!

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Je ontvangt dan ook GRATIS het spelletje PoenPraat met de leukste geldvragen die je aan het denken zetten.

NIEUW: De PorteRenee app

Heb jij 'm al? Download de gratis app!